niedziela, 15 maja 2011

Jak schudnąć?

Zrzucenie wagi to główny cel dla wielu ludzi, jednak większość osób, którzy chcą to uczynić albo nie ma wystarczającej ilości czasu na ćwiczenia albo nie ma motywacji niezbędnej do przejścia na dietę i uzyskania w końcu wymarzonej wagi. 

Oba te czynniki będą potrzebne do zrzucenia wagi, ale jeden z nich ważniejszy jest od każdego innego. Ważniejszy nawet od rodzaju diety, rodzaju aktywności fizycznej i każdej pigułki na zrzucenie wagi dostępnej w sklepie …

Główną przyczyną tego, że wciąż ponosisz porażkę w zrzuceniu wagi jest brak motywacji? Czy wiesz, że gdy masz motywację to czas zawsze się znajdzie? Mając silną motywację osiągniesz każdy cel, nawet, jeśli w szybkim tempie życia wciąż brakuje czasu. Nawet jeśli cel wydaje się bardzo odległy i nawet, jeśli twoja nadwaga jest bardzo duża.
Szczerze mówiąc, jeśli starasz się zrzucić wagę to nie musisz robić wcale aż tak wiele. Zbudowanie ciała kulturysty wymaga lat poświęceń i reżimu treningowego. Zrzucenie wagi jest o wiele, wiele prostsze. Wystarczy drobna zmiana w odżywianiu i dołożenie do swojego dnia 15-30 minut lekkich ćwiczeń (jogging, intensywny spacer, aerobic) by osiągnąć swój cel. Ale trzeba to robić wystarczająco długo i mieć wystarczającą ilość samozaparcia.

Nie jest już tajemnicą, że na wagę największy wpływ ma styl życia i sposób odżywiania. Dodanie do swojego dnia odrobiny ćwiczeń i rozpoczęcie odżywiania w sposób zbilansowany sprawi, że zaczniesz tracić wagę szybko i skutecznie. Co cię wciąż powstrzymuje przed rozpoczęciem drogi do osiągnięcia wymarzonego ciała? Niech zgadnę… Czy jest to brak chęci? Czy strach, że się nie uda? Porzuć te negatywne przekonania i zacznij kierować swój wzrok w kierunku sukcesu a nie porażki.

By zrzucać wagę nie musisz uczęszczać nawet na siłownię i poddawać się katuszom wyczerpujących programów treningowych. Nie musisz też przechodzić na dietę składającą się z samych kiełków. Wystarczą drobne zmiany i utrzymywanie wizji osiągniętego celu w swoim umyśle. Wyobraź sobie jak świetnie będziesz wyglądać po zrzuceniu wagi, jak dobrze będziesz się czuć w nowych pięknych ubraniach, jaki podziw będziesz budzić?
Twoje ciało będzie zdrowsze i przestanie ci grozić wiele chorób. Potrzebujesz jedynie odrobinę motywacji by dojść do tego stanu.
Skąd czerpać motywację?
Jeśli czujesz, że nie wygenerujesz z siebie wystarczającej ilości motywacji samodzielnie to pozwól, że będę cię wspierał. Zapisz się już teraz na e-mailowy kurs: „Motywacja w zrzuceniu wagi - 7 kroków do sukcesu”. Jest on w pełni darmowy i doprowadzi cię wprost do odpowiedniego nastawienia psychicznego, dzięki któremu zdobędziesz to, czego pragniesz. Wspólnie dużo łatwiej osiągnąć każdy cel.
http://o-zdrowiu.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz